Reference

Pan Jan Kozák spolupracuje s naší organizací již několik let a věnuje se podpoře jednotlivých pracovníků i týmů. Mimo jiné supervidoval i náš tým vedení, což je pěkný oříšek.

Ze své osobní zkušenosti bych u něj chtěl ocenit respektující přístup a schopnost vyslechnout. Nikam mě nikdy netlačil a přitom mi pomůže věci si pojmenovat a dojít k řešením.

Přeji mu hodně zdaru a bez obav jeho práci doporučuju budoucím klientům.

PhDr. Petr Prinz

Ředitel

Charita Olomouc

Zkušenosti se supervizorem Honzou Kozákem mám víceleté - zažila jsem s ním supervizi týmovou i individuální.

Supervize s ním přináší to, co osobně od supervize čekám. JK je dobrým průvodcem na cestě pracovní situací, umí položit otázku k zamyšlení nebo nabídnout supervizní techniku. To vše v přátelské atmosféře a bezpečném prostředí.

Ing. Tamara Kutrová

Hlavní ekonom / Charita Olomouc

Honza pro nás připravil několik supervizních setkání pro učitele ZŠ a MŠ. Setkání přinášely účastnicím úlevu v jejich problémech. Honzův přístup považuji za velmi profesionální a lidský zároveň. I ve vypjaté situaci dokáže vnést klid, dokáže se doptat na podrobnosti, oceňuji, že dokáže klienty pochválit za jejich úsilí, ale také dokáže přivést skupinu k hledání řešení a vytváření palety doporučení pro danou situaci. V rámci jeho práce bylo poznat, že je schopen pracovat s více přístupy a metodami. V budoucnu bych jeho služby ráda znovu využila a taky ho můžu vřele doporučit jako supervizora do dalších škol.

Ing. Ivica Másilková

Facilitátorka a mediátorka
projekt MAP II pro ORP Zábřeh a ORP Šumperk

MAS Horní Pomoraví o.p.s.

Na supervize k panu Kozákovi docházím několik let. Velmi si cením jeho partnerského doprovázení s odborností a lidskostí bez tlaku a hodnocení.

Na setkání si často přináším "zacuchané" klubko situací, vztahů či emocí. P. Kozák mi pomáhá klubko rozmotat, získat nadhled, vnímat věci v souvislostech, nacházet a využívat nové nástroje, opěrné body i skrytý potenciál.

Tímto mu děkuji.

Ing. Milada Malíšková

Koordinátorka dobrovolnictví

Charita Olomouc

S Honzou spolupracuji již několik let. Honza je na mě po celou dobu supervize "napojený" a vnímá všechny mé potřeby komplexně. K tématům přistupuje profesionálně a především lidsky a s respektem, na supervizi se cítím bezpečně a nemám problém sdělit jakékoli téma, Honza má vždy pochopení. Když někdy vybočíme ze supervizního cíle organizace, nemusím se bát, že by i tato témata zůstala opomenutá. Kdykoli mám možnost si říct, co zrovna v dané chvíli potřebuji a je to respektováno.

Ze supervize s Honzou odcházím s lehkostí a možnými variantami řešení, které si sama pro sebe ještě mohu později přebrat. Supervize s ním je pro mě natolik přínosná, že jsem se rozhodla s ním udržet spolupráci bez ohledu na to, v jaké organizaci zrovna působím.

Honza je nejen supervizor, ale má také spoustu praktických zkušeností, které jsou i pro mou praxi přínosem.

Honzo, děkuji!

Bc. Markéta Blahetková

Vedoucí služby chráněné bydlení 

Domov Svojšice

Honza je skvělý supervizor, který mi dost pomohl. Neváhejte využít jeho služeb, protože někdy je na to člověk sám úplně zbytečně. #doporucuji

Eva Bělocká

Koordinátorka Oddělení propagace Diecézní charita Brno

S Honzou Kozákem se scházím na supervizi již čtyři roky. Velmi uznávám jeho klidný a empatický přístup. Dovede přivést člověka ke zdravému odstupu od práce a zároveň si ponechat svoje osobní charisma.

Navíc musím ocenit velmi bezpečný prostor, který Honza Kozák vytváří. Díky tomu se opravdu nemusím bát přinést na supervizi cokoli. A umí ocenit... :) 

Jan Vraspír, DiS.

pracovník záchranné sítě

Oblastní charita Jihlava